24 lipca 2022r. projekt „Czyste, Zielone Miasta” w Elblągu

Zapraszamy wszystkich do udziału w projekcie „Czyste, Zielone Miasta”, który powstał z inicjatywy Stowarzyszenia Program Czysta Polska.

W ramach wydarzenia planujemy FESTYN EKOLOGICZNY na Starym Mieście w Elblągu, następnie zasadzimy krzewy i drzewa przekazane przez Lasy Państwowe na terenie Biblioteki Elbląskiej.

To jednak nie koniec! Na wszystkich uczestników będzie czekać szereg atrakcji jakie przygotowaliśmy tego dnia.

Relację z wydarzenia będzie można zobaczyć na stronie www.programczystapolska.pl oraz w mediach społecznościowych Miasta Elbląg.

Zapraszamy w niedzielę 24.07.2022 roku, zbiórka przy napisie I LOVE ELBLĄG na Starówce. Zaczynamy już o godzinie 11:00!

Celem akcji jest nie tylko edukacja, ale również integracja mieszkańców którzy interesują się zdrowym trybem życia w ekologicznym świecie.

W ramach projektu „Czyste, Zielone Miasta” Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.  zorganizuje ekspozycję niepotrzebnych rzeczy używanych, przyniesionych przez elblążan do dalszego przekazania w specjalnym Punkcie Obrotu Przedmiotów – POP jak np.: książki, zabawki, gry planszowe, wózki dla dzieci, rowery, hulajnogi, ceramika użytkowa.

Zapraszamy do udziału w POP-ie poprzez przynoszenie niepotrzebnych rzeczy jak i do korzystania z POP-u poprzez zabieranie przydatnych dla nas przedmiotów!

Zbudujmy razem społeczność, która działa i dba o przyszłość nas wszystkich!

Zmień rozmiar tekstu
Zmień kontrast